سخنگوی جنبش حماس:

آمریکا به تل آویو برای ارتکاب اقدامات تروریستی چراغ سبز می‌دهد

سخنگوی جنبش حماس با اشاره به تصمیم آمریکا برای اعطای تسلیحات جدید به رژیم صهیونیستی، گفت: آمریکایی ها با این اقدام به صهیونیست ها برای ارتکاب جنایت های بیشتر علیه فلسطینیان چراغ سبز می‌دهند.
کد خبر: ۱۳۲۹۳۶۱

به گزارش جام جم آنلاین، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس حمایت های ایالات متحده آمریکا از سیاست های رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تصریح کرد: تصمیم ایالات متحده آمریکا برای اعطای تسلیحات جدید به رژیم صهیونیستی به مثابه اعطای چراغ سبز به آن جهت تداوم اقدامات تجاوزکارانه‌اش است.

سخنگوی حماس در ادامه گفت: به نظر می رسد که آمریکایی ها قصد دارند از رهگذر اعطای تسلیحات جدید به صهیونیست ها آنها را در ارتکاب اقدامات تروریستی علیه ملت فلسطین بیش از پیش ترغیب و تشویق کنند.

حازم قاسم افزود: تداوم اعطای تسلیحات آمریکایی به اشغالگران صهیونیست موجب حاکم شدن تنش های بیشتر در منطقه است. این اقدام آمریکا، سرکشی های اشغالگران در منطقه را بیش از پیش افزایش می دهد.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس همچنین یادآور شد: سلسله حمایت های مالی و تسلیحاتی ایالات متحده آمریکا از سیاست های اشغالگران صهیونیست موجب شده است تا واشنگتن نیز در جنایت هایی که صهیونیست ها علیه فلسطینیان مرتکب می شوند، شریک باشد.

گفتنی است، وزارت خارجه ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد که با فروش بالقوه ۱۸ فروند بالگرد سنگین «سی اچ -۵۳ کی» به رژیم صهیونیستی در قالب قراردادی به ارزش ۳.۴ میلیارد دلار موافقت کرده است.

این قرارداد شامل موتورها، سامانه‌های ناوبری، تسلیحاتی، تجهیزات پشتیبانی، وسایل یدکی و پشتیبانی فنی نیز می‌شود. شرکت لاکهید مارتین و شرکت جنرال الکتریک دو پیمانکار اصلی این قرارداد هستند.

منبع: مهر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها