jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۱۵۶   ۰۸ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۴:۱۳

معاون مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در اغلب محورهای مواصلاتی کشور روان است، گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 19 تا 20 ثبت شد.

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی مخبری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ ها اظهار داشت: بر اساس اطلاعات 2298 دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها نسبت به روز قبل 11.1 درصد کاهش نشان می‌دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ ها 11.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزادراه‌های تهران ـ کرج و کرج ـ قزوین پرترافیک‌ترین جاده‌های کشور

معاون مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه تهران ـ کرج با 132 هزار تردد، آزادراه کرج ـ قزوین با 122 هزار تردد و آزادراه کرج ـ تهران با 112 هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده‌ های کشور بود.

6 جاده مسدود است

مخبری اظهار کرد: در حال حاضر 6 محور به دلیل نبود ایمنی مسدود است که در این باره می‌توان به محورهای شهداد ـ نهبندان، خرم‌آباد ـ پلدختر،‌ پونل ـ خلخال و رامیان ـ اولنگ شاهرود اشاره کرد.

تردد روان در همه محورهای تهران ـ شمال

وی اظهار داشت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای فیروزکوه،‌ کندوان و هراز، همچنین آزادراه‌های قزوین ـ رشت و تهران ـ شمال (منطقه یک) نشان می‌دهند.

معاون مرکز مدیریت راههای کشور اضافه کرد: در هیچ یک از محورهای مواصلاتی و همچنین جاده‌های تهران ـ شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها