jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۱۵۶   ۰۸ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۴:۱۳

معاون مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در اغلب محورهای مواصلاتی کشور روان است، گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 19 تا 20 ثبت شد.

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی مخبری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ ها اظهار داشت: بر اساس اطلاعات 2298 دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها نسبت به روز قبل 11.1 درصد کاهش نشان می‌دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ ها 11.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزادراه‌های تهران ـ کرج و کرج ـ قزوین پرترافیک‌ترین جاده‌های کشور

معاون مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه تهران ـ کرج با 132 هزار تردد، آزادراه کرج ـ قزوین با 122 هزار تردد و آزادراه کرج ـ تهران با 112 هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده‌ های کشور بود.

6 جاده مسدود است

مخبری اظهار کرد: در حال حاضر 6 محور به دلیل نبود ایمنی مسدود است که در این باره می‌توان به محورهای شهداد ـ نهبندان، خرم‌آباد ـ پلدختر،‌ پونل ـ خلخال و رامیان ـ اولنگ شاهرود اشاره کرد.

تردد روان در همه محورهای تهران ـ شمال

وی اظهار داشت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای فیروزکوه،‌ کندوان و هراز، همچنین آزادراه‌های قزوین ـ رشت و تهران ـ شمال (منطقه یک) نشان می‌دهند.

معاون مرکز مدیریت راههای کشور اضافه کرد: در هیچ یک از محورهای مواصلاتی و همچنین جاده‌های تهران ـ شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها