تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس درکرمان
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اعلام کرد:

تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس درکرمان

فراخوان دومین دوره جشنواره استانی ادبیات داستانی پویش پایداری که توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان برگزار می شود،منتشر شد.
کد خبر: ۱۳۲۹۰۹۲
به گزارش جام جم آنلاین کرمان،این دوره از جشنواره با اهدافی از جمله گرامیداشت شهداء و رزمندگان استان کرمان، تثبیت و حفظ یاد و خاطره حماسه هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان از طریق روایت های داستانی و هنری،اصالت دادن به نگاه خلاقانه به هنر، شناسایی ومعرفی داستان نویسان خلاق درعرصه استان وبا محورهای کلی فرهنگ پایداری و مقاومت اسلامی،شهداء، بیداری ملل اسلامی (فلسطین، لبنان، سوریه، یمن، بحرین و عراق)، مدافعان حرم و سلامت و... برگزار می‌شود.

همچنین محور ویژه این جشنواره با عنوان«با تار و پود رنج،از خشت خشت جان» پیرامون تجربه زیسته زنان در جنگ وجهان پس از جنگ (زنان رزمنده، امدادگر، مهاجر جنگی، مادران و همسران شهید و...)، می باشد.
 
مهلت ارسال آثار این جشنواره که در دو رده‌ سنی آزاد و دانش آموزی و در دو حوزه ادبی و هنری برگزار می شود،پایان آذرماه ۱۴۰۰ از طریق آدرس ایمیل جشنواره می باشد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها