تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس درکرمان
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اعلام کرد:

تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس درکرمان

به همت شرکت گل گهر؛

دومین دوره جشنواره ادبیات داستانی پویش پایداری آغاز به کار کرد

فراخوان دومین دوره جشنواره استانی ادبیات داستانی پویش پایداری که توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان برگزار می شود،منتشر شد.
کد خبر: ۱۳۲۹۰۹۲
به گزارش جام جم آنلاین کرمان،این دوره از جشنواره با اهدافی از جمله گرامیداشت شهداء و رزمندگان استان کرمان، تثبیت و حفظ یاد و خاطره حماسه هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان از طریق روایت های داستانی و هنری،اصالت دادن به نگاه خلاقانه به هنر، شناسایی ومعرفی داستان نویسان خلاق درعرصه استان وبا محورهای کلی فرهنگ پایداری و مقاومت اسلامی،شهداء، بیداری ملل اسلامی (فلسطین، لبنان، سوریه، یمن، بحرین و عراق)، مدافعان حرم و سلامت و... برگزار می‌شود.

همچنین محور ویژه این جشنواره با عنوان«با تار و پود رنج،از خشت خشت جان» پیرامون تجربه زیسته زنان در جنگ وجهان پس از جنگ (زنان رزمنده، امدادگر، مهاجر جنگی، مادران و همسران شهید و...)، می باشد.
 
مهلت ارسال آثار این جشنواره که در دو رده‌ سنی آزاد و دانش آموزی و در دو حوزه ادبی و هنری برگزار می شود،پایان آذرماه ۱۴۰۰ از طریق آدرس ایمیل جشنواره می باشد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها