jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۸۳۶   ۰۵ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۵۴

سازمان بین‌المللی دیده بان حقوق بشر امروز با انتشار گزارشی تصریح کرد: مناطقی در غزه که هدف حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفتند، فاقد اهداف نظامی بودند.

به گزارش جام جم آنلاین، سازمان بین‌المللی دیده بان حقوق بشر امروز سه شنبه با انتشار گزارشی اعلام کرد که به بررسی ۳ حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه پرداخته که طی آن ۶۲ فلسطینی شهید شدند.

در گزارش امروز دیده بان حقوق بشر در این باره آمده است که مشخص شده در مناطقی که هدف حمله این رژیم قرار گرفته هیچ اهداف نظامی مشخصی وجود نداشته اند.

بر اساس اعلام وبگاه دیده بان حقوق بشر، «جری سیمپسون» (Gerry Simpson) دستیار مدیر بخش بحران و درگیری‌ها در این سازمان در این خصوص اعلام کرد: نیروهای اسرائیلی در ماه مه حملاتی را در غزه انجام داده‌اند که طی آن چند خانواده به طور کامل نابود شده‌اند بی‌آنکه هیچ هدف نظامی در نزدیکی محل وقوع حمله وجود داشته باشد.

این در حالی است که تا پیش از برقراری آتش بس که از ساعت ۲ بامداد روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه آغاز شد؛ حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۱۱ روز ادامه یافت. طی این مدت، ۲۴۸ فلسطینی از جمله ۶۶ کودک و ۳۹ زن به شهادت رسیدند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها