سازمان بین‌المللی دیده بان حقوق بشر:

مناطقی که هدف حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفتند، فاقد اهداف نظامی بودند

سازمان بین‌المللی دیده بان حقوق بشر امروز با انتشار گزارشی تصریح کرد: مناطقی در غزه که هدف حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفتند، فاقد اهداف نظامی بودند.
کد خبر: ۱۳۲۸۸۳۶

به گزارش جام جم آنلاین، سازمان بین‌المللی دیده بان حقوق بشر امروز سه شنبه با انتشار گزارشی اعلام کرد که به بررسی ۳ حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه پرداخته که طی آن ۶۲ فلسطینی شهید شدند.

در گزارش امروز دیده بان حقوق بشر در این باره آمده است که مشخص شده در مناطقی که هدف حمله این رژیم قرار گرفته هیچ اهداف نظامی مشخصی وجود نداشته اند.

بر اساس اعلام وبگاه دیده بان حقوق بشر، «جری سیمپسون» (Gerry Simpson) دستیار مدیر بخش بحران و درگیری‌ها در این سازمان در این خصوص اعلام کرد: نیروهای اسرائیلی در ماه مه حملاتی را در غزه انجام داده‌اند که طی آن چند خانواده به طور کامل نابود شده‌اند بی‌آنکه هیچ هدف نظامی در نزدیکی محل وقوع حمله وجود داشته باشد.

این در حالی است که تا پیش از برقراری آتش بس که از ساعت ۲ بامداد روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه آغاز شد؛ حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۱۱ روز ادامه یافت. طی این مدت، ۲۴۸ فلسطینی از جمله ۶۶ کودک و ۳۹ زن به شهادت رسیدند.

منبع: مهر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها