استاندار چهارمحال و بختیاری در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه

وزارت نیرو موظف به تامین آب شرب مردم است

مدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت آبفا استان در گفتگو با جام جم

خشکسالی نفس چاه کل گچی شهرستان لردگان را برید

مدیریت روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری از خشکسالی شدید در شهرستان لردگان خبر داد و گفت: خشکسالی نفس چاه آب روستای کل گچی لردگان را برید.
کد خبر: ۱۳۲۸۸۲۹

به گزارش جام جم آنلاین- چهار محال و بختیاری، فرشاد متقی دستنائی،مدیریت روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان  با اعلام این خبر افزود: درپی کاهش بارشها و کمبود آب چاه تامین کننده آب شرب روستای کل گچی در بخش مرکزی شهرستان لردگان خشک شد.

   متقی دستنائی ، از تامین آب آشامیدنی اهالی روستای کل گچی با یک دستگاه تانکر آبرسانی به صورت سیار خبر داد.

   وی از تلاش شرکت آب و فاضلاب استان برای جایگزینی منبع آب پایدار برای این روستا و دیگر مناطق در گیر تنش ابی خبر داد.

    وی از همه مردم شریف درخواست نمود که با مصرف بهینه آب و صرفه جویی در مصرف این ماده حیات بخش یاریگر خدمتگذاران خود در مجموعه آب و فاضلاب باشند.

مدیریت روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان  خاطر نشان ساخت: با توجه به گرمای هوا در فصل تابستان و افزایش دما و خشک شدن چشمه ها و قناتهای منطقه فشار بر منابع آب منطقه دو چندان شده لذا لازم است همه دست به دست دهیم و علاوه بر تلاش مسئولان با فرهنگ سازی به سوی مصرف درست آب شرب پیش برویم.

متقی دستنائی عدم استفاده از آب شرب در مصارف غیر شرب را به مردم توصیه نمود و یاد اوری نمود در صورت کمبود آب در منابع تامین کننده آب علارغم نیل باطنی مجبور به نوبت بندی در جاهایی که امکان تامین آب نداشته باشیم خواهیم شد.

   شایان  ذکر است روستای کل گچی در پنج کیلومتری مرکز شهرستان لردگان با یکصد خانوار در حدود پانصد نفر جمعیت دارد.

   روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری از همراهی و همکاری همه جانبه مردم شریف ، اعضای شورای اسلامی و دهیار محترم آن روستا در جهت رفع تنش آبی کمال تشکر و قدردانی را دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها