jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۸۱۹   ۰۵ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۰

فرمانده یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری تهران خبر داد

سرقت تلفن همراه بیماران در بیمارستان میلاد / سارق دستگیر شد

فرمانده یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه‌ ای در بیمارستان میلاد خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ عباس کرمی راد، فرمانده یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری پایتخت در گفتگو با فارس از دستگیری سارق حرفه‌ای در بیمارستان میلاد خبر داد.

سرهنگ کرمی راد در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از بیماران بیمارستان میلاد رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران حفاظت از اماکن عمومی قرار گرفت و ماموران پلیس با بررسی های میدانی و بازبینی دوربین های مداربسته موفق به شناسایی سارق جوان در بیمارستان میلاد تهران شدند.

فرمانده یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: ماموران یگان حفاظت با اقدامات فنی و حفظ تدابیر امنیتی در یک عملیات سارق ۳۲ ساله را در یکی از بخش های بیمارستان میلاد بازداشت کردند.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی پلیسی صراحتا به سرقت تلفن همراه بیماران در بخش های مختلف بیمارستان میلاد اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: متهم برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها