jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۷۴۲   ۰۵ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۰

یک روز پس از انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در خصوص حمله یک قلاده گرگ به اهالی روستای ازوندره بخش شیرین سوی شهرستان کبودرآهنگ و زخمی شدن دو نفر از اهالی روستا، رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست این شهرستان به این گزارش واکنش نشان داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، بر اساس این گزارش، 16 تیر امسال و اوایل مرداد، یک قلاده گرگ دو بار به اهالی این روستا حمله و دو نفر از آنان را زخمی کرد.

با حمله گرگ، ساکنان روستا موضوع را به دهیار، بهورز روستا و همچنین اداره محیط‌زیست کبودرآهنگ اطلاع دادند، اما به گفته ساکنان روستا، هیچ اقدام مفیدی از سوی مسؤولان این روستا و همچنین اداره محیط‌زیست شهرستان برای زنده‌گیری یا به دام انداختن گرگ انجام نشد و ساکنان روستا همچنان در هراس حمله گرگ زندگی می‌کردند.

با پیگیری‌های خبرنگار جام‌جم و انتشار گزارش در روزنامه، سرانجام رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان کبودرآهنگ از استقرار یک محیط‌ بان مسلح به سلاح کلاشینکف در روستا خبر داد.

سیروس عزیزی، رئیس اداره محیط‌زیست این شهرستان گفت: همچنین از محیط‌ زیست مرکز استان نیز درخواست نیروی کمکی شده تا با زنده‌گیری یا متواری‌ کردن گونه گرگ، آرامش به روستا برگردد. 

جهت مشاهده تصویر اصلی بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

حضور محیط‌بان مسلح برای فراری دادن گرگ پیر (+عکس)

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها