jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۵۴۶   ۰۴ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۳۰

آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید شیعیان با مراجعه به مرکز شماره یک واکسیناسیون قم دوز اول واکسن برکت را دریافت کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ آیت‌الله علوی گرگانی از مراجع تقلید، با مراجعه به مرکز شماره یک واکسیناسیون واقع در میدان روح الله استان قم دوز اول واکسن کرونای برکت را تزریق کردند.
 
آیت الله علوی گرگانی دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرد

آیت‌الله علوی گرگانی که مانند تمامی مراجعین با دریافت نوبت در انتظار تزریق بود، ضمن قدردانی از محققان ایران و جامعه سلامت کشور افزود: امیدواریم همه مردم ایران بزودی واکسینه شوند تا کشور به زودی از لوث وجود این ویروس مهلک پاک شود.

واکسن برکت که محصول تلاش محققان و دانشمندان جوان ایرانی است به تازگی مجوز مصرف را با اتکا به دانش بومی دریافت کرده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها