jamejamonline
لرستان عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۴۹۸   ۰۴ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۲۹

مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: انتظارات مردم ومسئولین از شبکه همراه بسیار زیاد است و این انتظارات بسیار جدی و مهم هستند.

به گزارش جام جم آنلاین لرستان: نبی اله شمسی فر اظهار کرد: درصد قابل قبولی از  دانش آموزان و معلمین و مدارس به شبکه های آموزش مجازی با وجود همه محدودیتها در ایام کرنا متصل بودند  که با تلاش وزحمات همکاران در نقطه ای که هستیم شاهد خدمات رسانی مطلوب به مردم هستیم.
 
وی ادامه داد: از دغدغه ها و مشکلات موجود در این حوزه کاملا آگاهیم و می توان با به وجود آوردن فضایی مملو از همدلی و اتحاد و تلاش در ارائه خدمات خوب به مردم  و شناخت نقاط قوت وضعف بر این انتظارات فائق آمد.
 
شمسی فر تصریح کرد: در استان ما با وجود موقعیت جغرافیایی خاص و پراکندگی روستایی اقدامات قابل توجهی انجام شده و سایتهای زیادی از 2g به 3g و 4g  ارتقاء تکنولوژی پیدا کرده است.
 
وی ادامه داد: همچنان توسعه سایت های جدید تلفن همراه در سطح شهرها و روستاها ادامه دارد که در این راستا نیازمند همکاری مردم و اداره کل فناوری اطلاعات ، شهرداری‌ها و سایر دستگاههای اجرایی هستیم.

مدیر مخابرات منطقه لرستان اظهار کرد:  با وجود اینکه بخشی اقدامات انجام شده خارج از تعهدات اپراتور همراه اول بوده ولی بخاطر مطالبات زیاد و نیاز مردم خصوصا در شرایط کرونایی و رونق فضای مجازی در بسیاری از امور از جمله آموزش توجه ویژه دولت را مطلبد.
 
 
 فاطمه حافظی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس لرستان - یادداشت

بیشتر
نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

حمل‌ونقل بخش مهمی از فعالیت‌ها در بخش گردشگری است که علاوه بر جابه‌جایی گردشگران از مبدأ به مقصد، خود نیز می‌تواند یک جاذبه گردشگری باشد. راه آهن یکی از اقتصادی‌ترین وسایل حمل و نقل محسوب می‌شود.

نیازمندی ها