همان طور که می‌دانید وظیفه محافظت از بخش آسیبپذیر لپ تاپ یعنی صفحه نمایشگر بر عهده بدنه یا قاب آن است. اما گاهی اوقات ممکن است مشکلات متعددی برای کاربران لپ تاپ در انواع برندهای مختلف رخ دهد که باعث شود قاب لپ تاپ آنها دچار آسیب و خرابی شود.
کد خبر: ۱۳۲۸۳۵۶
موارد مختلفی وجود دارد که باعث صدمه، ترک خوردگی یا حتی شکسته شدن قاب لپ تاپ می‌شود از جمله:
 • استفاده نادرست از لپ تاپ
 •  برخورد شدید لپ تاپ به زمین
 •  افتادن جسم سنگین بر روی بدنه
 • مجاورت دستگاه در برابر گرمای شدید یا سرمای بیش از حد

در صورت بروز چنین مشکلاتی برای لپ تاپ، تنها کاری که از دست شما برمی‌آید این است که به منظور تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ خود به یک مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ مراجعه نمایید تا کارشناسان آن مرکز بتوانند مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما را بررسی و عیب‌یابی نموده و آن را رفع کنند.


اما آیا همه مراکز تعمیرات لپ تاپ می‌توانند خدمات مناسبی را در این زمینه به مشتریان خود ارائه دهند؟ برای پاسخ به این سؤال باید گفت: لازم است در ابتدا شما در مورد نحوه خدمات و هزینه تعمیرات لپ تاپ و قطعات آن در این مراکز اطلاعات کافی داشته باشید.

 

تعمیرات قاب لپ تاپ چقدر هزینه برمی‌دارد؟ قاب انواع لپ تاپ لنوو، ایسوس و ...


برای تعمیر قاب و بدنه لپ تاپم به کدام مرکز تعمیرات لپ تاپ مراجعه کنم؟


اگر قاب لپ تاپ شما شکسته یا دچار ترک خوردگی شده است، به منظور تعمیر آن باید به مرکزی مراجعه نمایید که بتواند خدمات زیر را به شما ارائه دهد:


1)تعمیر قاب انواع لپ تاپ با برندهای مختلف


2)تعمیر لولای انواع لپ تاپ به صورت گردشی و تاشو


3)جوش پلاستیک و رنگ انواع قاب‌های پلاستیکی لپ تاپ


همچنین کارشناسان این مرکز باید بتوانند سطح خرابی و آسیب دیدگی قاب لپ تاپ شما را بررسی نموده و تشخیص دهند که قاب نیاز به تعمیر دارد یا خیر.


علاوه بر موارد بیان شده شما نیاز دارید که در مورد هزینه تعمیرات قاب لپ تاپ هم اطلاعات لازم را به دست آورید. پس باید به این نکات هم توجه داشته باشید:

 •  آیا با وجود شکستگی و خرابی به وجود آمده برای قاب لپ تاپ، امکان تعمیر و ترمیم آن وجود دارد یا اینکه قاب دستگاه باید تعویض شود؟
 • همچنین باید در نظر داشته باشید که هزینه تعمیرات قاب لپ تاپ برای شما مقرون به صرفه است یا اینکه باید یک قاب جدید برای لپ تاپ خود سفارش داده و قاب شکسته شده را تعویض نمایید؟

 

تعمیرات قاب لپ تاپ چقدر هزینه برمی‌دارد؟ قاب انواع لپ تاپ لنوو، ایسوس و ...


هزینه تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ به چه عواملی بستگی دارد؟


در نظر داشته باشید که عوامل زیر می‌توانند بر روی هزینه تعمیرات قاب لپ تاپ شما تأثیر گذار باشند:

 • نوع خرابی، شکستگی یا ترک خوردگی قاب لپ تاپ
 • جنس قاب لپ تاپ
 • مدل و برند دستگاه


بنابراین لازم است این موارد را در هنگام مراجعه به مراکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ و قطعات آن در نظر بگیرید.


کدام مرکز تعمیرات لپ تاپ را انتخاب کنم؟


اصلاً نگران نباشید؛ چراکه ما قصد داریم به شما مرکزی را معرفی کنیم که پاسخگوی تمام سؤالات شما در خصوص تعمیرات انواع لپ تاپ و همچنین قطعات آن از جمله قاب لپ تاپ است.


اگر به دنبال بهترین مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ هستید و می‌خواهید از هزینه تعمیر قاب انواع لپ تاپ لنوو، ایسوس و ... اطلاع پیدا کنید، ما به شما فروشگاه لپ تاپ اسکرین را پیشنهاد می‌کنیم.

 

تعمیرات قاب لپ تاپ چقدر هزینه برمی‌دارد؟ قاب انواع لپ تاپ لنوو، ایسوس و ...


با فروشگاه لپ تاپ اسکرین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ آشنا شوید


فروشگاه لپ تاپ اسکرین برای راحتی بیشتر مشتریان خود امکان خرید به‌صورت آنلاین را فراهم نموده تا آنها بتوانند به‌آسانی از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوند.


خدمات ارائه شده توسط فروشگاه لپ تاپ اسکرین به شرح زیر است:

 •  فروش قطعات لپ تاپ از جمله قاب آن به‌صورت آنلاین به مشتریان
 • بررسی و عیب‌یابی رایگان قطعات لپ تاپ به‌منظور تعمیر آن
 • پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان حتی در ایام تعطیل
 • ارائه قیمت‌های پائین‌تر نسبت به رقبا در زمینه فروش و تعمیرات لپ تاپ به مشتریان


اگر قاب لپ تاپ شما دچار مشکل شده و نیاز به بررسی و عیب‌یابی دارد، می‌توانید به‌منظور تعمیر قاب لپ تاپ خود به فروشگاه لپ تاپ اسکرین مراجعه نموده و پس از مشاوره با کارشناسان این مجموعه از نحوه تعمیر و هزینه آن اطلاع پیدا کنید.


همچنین در این فروشگاه تعمیر انواع لپ تاپ و قطعات آنها با برندهای مختلف از جمله برند لنوو نیز انجام می‌شود. فروش و تعمیرات سخت‌افزای و نرم‌افزای لپ تاپ لنوو از دیگر خدمات فروشگاه لپ تاپ اسکرین است.


چنانچه می‌خواهید در خصوص تعمیرات لپ تاپ لنوو و قطعات آن از جمله قاب لپ تاپ لنوو از یک کارشناس متخصص مشاوره رایگان دریافت کنید؟ یا در مورد عیب‌یابی لپ تاپ لنوو اطلاعاتی کسب نمایید؟ حتماً به فروشگاه لپ تاپ اسکرین سری بزنید.

اگر لپ تاپ شما دچار مشکلات سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری شده و نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید به‌منظور تعمیر لپ تاپ خود به فروشگاه لپ تاپ اسکرین مراجعه نمایید و از خدمات آن بهره‌مند شوید.


در این فروشگاه به‌منظور تعمیر تخصصی لپ تاپ برای راحتی حال شما مراحل زیر انجام می‌شود:


1)  ابتدا کارشناسان این مجموعه در خصوص تعمیرات لپ تاپ به شما مشاوره رایگان ارائه می‌دهند.


2)چنانچه با مشاوره مشکل برطرف نشد، جهت بررسی و عیب‌یابی، شما می‌توانید لپ تاپ خود را به واحد تعمیرات این فروشگاه تحویل دهید.


3)سپس هزینه تعمیرات به شما اطلاع داده می‌شود و در صورتی که این هزینه‌ها را بپذیرید، فرایند تعمیرات لپ تاپ توسط مجموعه شروع می‌شود.


4)و در آخر پس از انجام تعمیرات و بازبینی نهایی لپ تاپ توسط کارشناسان دستگاه به شما تحویل داده می‌شود.
 
به خاطر داشته باشید که:

ارتباط شما با فروشگاه لپ تاپ اسکرین پس از انجام تعمیرات پایان نخواهد یافت؛ چراکه خدمات تعمیرات لپ تاپ توسط این مجموعه از گارانتی و ضمانت مدت دار برخوردار بوده تا شما بتوانید در صورت بروز مجدد مشکل برای دستگاهتان بدون پرداخت هزینه، لپ تاپ خود را تعمیر نمایید.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها