jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۳۰۰   ۰۳ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۰:۰۰

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح یکشنبه سوم مرداد ۱۴۰۰ را تشریح کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ مجید رنجبر اظهار داشت: با توجه به ابلاغیه ستاد ملی کرونا در خصوص تعطیلی ۶ روزه و در آخرین روز این تعطیلات، شاهد ترافیکی روان و بدون مشکل در اکثر محور‌ها و معابر شهر تهران هستیم.

وی ادامه داد: برخی رانندگان با توجه به خلوتی معابر اقدام به سرعت و سبقت غیر مجاز می‌نمایند که این تخلفات از دید پلیس چه به صورت محسوس و نامحسوس و از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک دور نخواهند ماند.

رنجبر گفت: بزرگراه‌های شهید همت، شهید زین‌الدین، شهید بابایی، شهید چمران، شهید سلیمانی دارای ترافیکی روان و در حال حرکت و بدون مشکل است.

وی ضمن تشکر از شهروندان به خاطر رعایت و مدیریت ترافیک در این چند روز تعطیلات گفت: شهروندان در این مدت تعطیلات ۶ روزه به خوبی تردد‌های خود را مدیریت کرده و رفت و آمد خیلی کمتری در سطح معابر داشتند.

رنجبر افزود: در این چند روز تعطیلات و برابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح ترافیک نداشتیم، اما از دوشنبه این طرح اجرا شده و رانندگان تهرانی می‌بایست به این موضوع آگاهی داشته باشند و تردد خود را مدیریت نمایند.

وی بیان داشت: در این مدت، اما طرح تردد شبانه و ممنوعیت تردد از ساعت ۲۲ الی ۳ بامداد اجرا می‌گردید و از دوشنبه نیز این طرح همانند روز‌های گذشته به قوت خود باقی است.

رنجبر گفت: در این ۶ روز تعطیلی به واسطه تعطیلی مراکز معاینه فنی، دوربین‌ها ثبت تخلف معاینه فنی انجام نداده، ولی رانندگان مطلع باشند که از دوشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۰ ثبت تخلف به روال قبل خود بازگشته و خودرو‌هایی که معاینه فنی نداشته باشند را جریمه خواهند کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها