jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۲۳۹   ۰۲ مرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۲۳

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: طبق اطلاعات ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ های کشور‌، اظهار کرد: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

3 آزادراه پرتردد‌ کشور‌ در شبانه‌روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ ای در آزادراه کرج‌‌-تهران با 119 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج‌ با 97 هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با 96 هزار تردد، ثبت شد.

افزایش 8 درصدی ترافیک جاده ها

وی اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2316 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل 7.9 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 10.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج

آشوری درباره وضعیت ترافیکی جاده ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، همچنین آزادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده نظرآباد و ترافیک سنگین در محور تهران-شهریار محدوده شهر قدس خبر داد.

نبود ایمنی عامل انسداد 6 جاده

وی با اشاره به انسداد چندین محور به دلیل نبود ایمنی در مسیر، اضافه کرد: در حال حاضر محور شهداد-نهبندان‌‌، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، جاده پونل-خلخال، جاده خرم‌آباد-پل دختر، محور فرعی شمشک-دیزین و محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها