jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۷۹۸۷   ۰۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۵۶

راه آهن سراسری جنوب مسدود شد

خروج قطار باری از ریل در استان لرستان

مدیر کل راه آهن استان لرستان گفت:به علت خروج قطار باری از ریل راه آهن سراسری تهران - جنوب در محدوده استان لرستان مسدود شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، فخرالدین پیروزفر در گفتگو با تسنیم با اشاره به خروج قطار از ریل مسیر در راه آهن لرستان اظهار داشت: بامداد امروز 6 واگن از قطار باری در بلاک بیشه قارون استان لرستان از خط خارج و راه آهن سراسری جنوب مسدود شد.

وی افزود: بلافاصله پس از حادثه ماموران راه آهن به محل اعزام و هم اکنون در حال هدایت واگن‌ها به روی خط هستند تا دوباره امکان تردد قطار در مسیر یاد شده مهیا شود.

مدیر کل راه آهن لرستان با بیان اینکه مسیر به زودی بازگشایی می‌شود، عنوان کرد: هم اکنون اقدامات لازم برای از سرگیری سیر روان قطارها و سفر مسافران توسط ماموران راه آهن در حال انجام است.

پیروزفر بیان کرد: با توجه به گرمای هوا و جهت جلوگیری از معطل شدن مسافران قطارهای مسافربری، چند دستگاه اتوبوس در محل حاضر و در حال جابجایی مسافران قطارهای مسافربری درمسیر هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها