jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۷۹۴۵   ۰۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۰:۳۱

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا؛

هوای تهران قابل قبول است / فردا هوا گرم‌تر می‌شود

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد ۸۵ یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد ۸۵ یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.

طی ۲۴ ساعت گذشته این شاخص بر روی عدد ۹۴ یعنی همین بازه قابل قبول قرار داشت.

پیش بینی می‌شود هوای پایتخت در ۲۴ ساعت آینده هم در همین بازه قرار داشته باشد.

بر اساس این گزارش، پایتخت از ابتدای سال تاکنون ۹۸ روز هوای قابل قبول، ۲۳ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس، دو روز هوای پاک و یک روز هوای ناسالم داشته، این در حالی است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل پایتخت ۸۳ روز هوای قابل قبول، ۲۵ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵ روز هوای پاک و یک روز هوای ناسالم داشته است.

امروز حداکثر دما به ۳۳ درجه سانتیگراد می‌رسد و برای فردا حداقل دمای ۲۹ درجه و حداکثر دمای ۳۸ درجه پیش بینی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها