jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۲۷۸۷۷   ۰۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۲۳

استاندار کرمان از پشت صحنه سریال راز ناتمام بازدیدوبا عوامل و بازیگران دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش جام جم آنلاین کرمان‌؛این سریال بامحوریت شخصیت شهید باهنروباتهیه‌کنندگی وکارگردانی امین امانی به سفارش معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما ومرکز صدا وسیمای کرمان تولید می‌شود.

استاندار کرمان در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید قربان ازکوشش‌های عوامل اجرایی این سریال تشکر کرد.

در این مراسم همچنین بخش‌هایی از این سریال و گریم برخی از شخصیت‌های تاریخی داستان برای اولین بار برای مدیران به نمایش گذاشته شد. 

بخش عمده‌ای از هزینه تامین این سریال در استان کرمان تامین شده است وتاکنون ۸۵درصد از این سریال تاریخی مقابل دوربین رفته است و ظرف روزهای آتی گروه برای ادامه تصویربرداری به چند لوکیشن دیگر در تهران و کشور ارمنستان خواهند رفت.

علیرمضانی،مدیر کل صدا و سیمای کرمان،فرشید شکیبا،قائم مقام سیمای استان‌ها و اسرافیل علمداری، مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان‌ها از جمله مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

بهرام ابراهیمی،رامین راستاد،نگین معتضدی،مریم کاویانی،مهدی امینی خواه و فرهاد جم گروهی از بازیگران«راز ناتمام» هستند که در این دیدارحضور داشتند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها