jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۷۷۸۷   ۳۰ تير ۱۴۰۰  |  ۱۹:۵۶

منابع بین‌المللی فاش کردند

جاسوسی امارات از بیش از ۱۰ هزار خط تلفن

منابع بین‌المللی فاش کردند امارات با استفاده از جاسوس افزار رژیم صهیونیستی از بیش از ۱۰ هزار خط تلفن جاسوسی کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین، تحقیقات بین‌المللی فاش کرد امارات عربی از بیش از ۱۰ هزار شماره تلفن با استفاده از جاسوس افزار پگاسوس رژیم صهیونیستی، جاسوسی کرده است.

مایکروسافت نیز این برنامه جاسوسی صهیونیستی را کشف و خنثی کرد که به عقیده کارشناسان لابی امارات در اروپا را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

برخی از منابع هم اعلام کردند امارات قصد داشته است با استفاده از این برنامه جاسوسی گوشی «پاول دوروف»، بنیانگذار تلگرام که به تازگی به این کشور سفر کرده و ثروت میلیاردی‌اش توجه مقامات این کشور را جلب کرده است را هدف جاسوسی قرار دهد.

پیشتر روزنامه گاردین فاش کرد که رژیم صهیونیستی پس از چندین جلسه با مقامات سازمان اطلاعات سعودی در سال ۲۰۱۷ به شرکت جاسوسی «ان اس اُ» (NSO) وابسته به این رژیم، مجوز فروش نرم افزار جاسوسی از تلفن‌های همراه به نام پگاسوس را به ریاض داده است.

اطلاعات فاش شده حاکی از جاسوسی از حدود ۵۰ هزار شماره تلفن توسط مشتریان «ان اس اُ» که عربستان سعودی نیز در میان آن‌ها بوده، است.

روزنامه لوموند فرانسه نیز فاش کرد سرویس اطلاعاتی مراکش با استفاده از برنامه صهیونیستی پگاسوس از تلفن همراه امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه و برخی دیگر از مقامات این کشور جاسوسی کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها