jamejamonline
استانها مازندران کد خبر: ۱۳۲۷۵۵۱   ۲۹ تير ۱۴۰۰  |  ۰۹:۵۵

سرپرست پلیس راه مازندران از اعمال قانون بیش از ۲۰۰۰ خودروی غیربومی ۲۴ ساعت گذشته در مبادی ورودی تمام شهر‌های استان خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرپرست پلیس راه مازندران گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، برای پیشگیری از افزایش سفر‌ها و شیوع ویروس کرونا، سفر‌های درون شهری و برون شهری در تمام رنگ‌بندی‌ها ممنوع شده است.

سرهنگ عبادی با اشاره به اینکه در این طرح شامل خودرو‌های مسافربری و باربری نمی‌شود، افزود: برای اعمال محدودیت تردد، پلیس راه در ۶ ایستگاه شامل کندوان، کیاسر، هراز و سوادکوه مستقر و همه دوربین‌های پلیس راه در جاده‌های استان فعال است.


او با بیان اینکه عصر دیروز شاهد ترافیک سنگین در مبادی ورودی استان بودیم، گفت: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

سرهنگ عبادی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲۹ دستگاه خودروی غیربومی که قصد ورود به مازندران را داشتند بازگردانده و ۲ هزار و ۵۴۱ دستگاه خودرو هم اعمال قانون شدند.

او گفت: ۵۵ هزار و ۷۲۹ دستگاه خودرو که از ابتدای امسال تاکنون قصد ورود به استان را داشته اند اعمال قانون شده و ۱۶ و ۸۰۶ خودرو هم به مبدا بازگردانده شدند.

سرپرست پلیس راه مازندران افزود: تردد غیر مجاز در جاده‌های مازندران در شهر‌های قرمز (در صورت وجود شهر قرمز) تا یک میلیون تومان و در شهر‌های نارنجی نیز تا ۵۰۰ هزار تومان جریمه به همراه خواهد داشت.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.


مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها