jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۳۲۶۲۴۲   ۲۲ تير ۱۴۰۰  |  ۰۷:۵۸

برخی گزارش‌ها حاکی است در اثر آتش‌سوزی در یکی از بیمارستان‌های مربوط به بیماران مبتلا به کرونا در استان ذی‌قار ۳۹ نفر جانشان را از دست دادند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، گزارش‌ها حاکی است آتش‌سوزی در داخل یک مرکز نگهداری مبتلایان به کرونا در بیمارستان «امام حسین (ع)»، واقع در استان «ذی‌قار» در جنوب عراق باعث جان باختن بیش از ۲۰ نفر شده است.

خبرگزاری عراق می‌گوید شمار افرادی که جانشان را بر اثر آتش‌سوزی در بیمارستان امام حسین (ع) از دست داده‌اند به ۴۵ نفر افزایش یافته است. هنوز درباره دلایل این انفجار اطلاعاتی در دست نیست.

برخی از جان‌باختگان از اعضای کادر درمان و نیروهای امنیتی هستند. در پی این حادثه مسئول اداره بهداشت استان ذی‌قار از سمتش استعفا کرد.

یک مسئول وزارت بهداشت در استان ذی‌قار عراق گفته آتش‌سوزی در بیمارستان امام حسین (ع) مهار شده و عملیات جستجو برای یافتن قربانیان حادثه ادامه دارد.

اداره بهداشت ذی قار پس از آتش سوزی در بیمارستان امام حسین (ع) وضعیت اضطراری اعلام کرد.

در چهارم اردیبهشت ماه گذشته نیز آتش سوزی در بیمارستان «ابن الخطیب» ویژه درمان بیماران کرونایی در بغداد به کشته شدن ۸۲ نفر و زخمی شدن بیش از ۱۱۰ نفر دیگر منجر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها