با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور صورت گرفت:

بهره‌برداری از ۱۰ پروژه مسکونی در شهر گلبهار

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد؛

پارکینگ 10 طبقه پرستار تا پایان تیرماه آماده بهره برداری می شود

کد خبر: ۱۳۲۵۴۰۰

به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: یکی از معضلات ترافیکی شهر مشهد، محدوده احمد آباد ، محتشمی و خیابان پرستار است که با توجه به تمرکز مطب پزشکان مشکلاتی را برای زائران و مجاوران ایجاد کرده است.

وی اضافه کرد: با توجه به این مشکل و کمبود پارکینگ در این محدوده احداث پارکینگ طبقاتی پرستار در خیابان احمد آباد طی چند سال گذشته در دستور کار قرارگرفت و عملیات اجرایی آن طی سه سال گذشته آغاز شد.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه پارکینگ پرستار واقع در نبش پرستار یک دارای ظرفیت پارک 245 خودرو است، اظهارکرد: این پارکینگ در زمینی به مساحت 1000مترمربع و زیربنای 10هزارمترمربع در 10 طبقه احداث شده است که دو طبقه آن در زیرزمین قراردارد .

کاظمی با اشاره به هزینه 56میلیارد تومانی ساخت پارکینگ پرستار، گفت: در حال حاضرعملیات عمرانی و تجهیز این پارکینگ مراحل پایانی خود را می گذراند و طبق برنامه ریزی های انجام شده، تا پایان تیرماه آماده بهره برداری خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به حضور مطب پزشکان در محدوده خیابان پرستار ،محتشمی و ..تعداد زیادی از مردم برای درمان به این منطقه مراجعه می کنند که به دلیل کمبود پارکینگ با مشکلاتی روبرو می شوند، لذا از همشهریان عزیز تقاضا می شود تا حد امکان از سرویس های حمل ونقل عمومی استفاده کنند، تا ظرفیت پارکینگ ها هر چه بیشتر در اختیار افراد دارای بیماری و ناتوان که حتما باید از خودرو برای مراجعه به پزشک و بیمارستان های اطراف مراجعه کنند قرارگیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها