jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۵۳۶۰   ۱۷ تير ۱۴۰۰  |  ۰۸:۴۷

رئیس فدارسیون فوتبال دستور پرداخت تمام مطالبات معوقه تیم ملی فوتسال ایران را صادر کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، پس از دستور شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال مبنی بر پرداخت کلیه معوقات تیم ملی فوتسال، محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: مدتها بود که هیچ دریافتی از فدراسیون فوتبال نداشتیم.

این در حالی است که تیم ملی با این مربی به مقام سومی جام جهانی و قهرمانی جام ملت‌های فوتسال آسیا دست پیدا کرده بود و حالا هم تیم ملی را برای حضور در جام جهانی لیتوانی آماده می‌کند.

سایت فدراسیون فوتبال در این ارتباط نوشت: «طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که ناظم الشریعه و همکارانش از سال ۱۳۹۷ تاکنون مطالبات قابل توجهی از فدراسیون داشته‌اند و به همین ترتیب رئیس فدراسیون فوتبال دستور پرداخت تمام مطالبات معوقه آنها را صادر کرد تا تسویه حساب کامل با اعضای کادر فنی فوتسال صورت بگیرد.»

پیش از این هم تمام حقوق معوقه اعضای کادر فنی فوتبال و پاداش‌های تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال و… پرداخت شده بود.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها