jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۴۷۳۸   ۱۴ تير ۱۴۰۰  |  ۱۰:۵۲

خوشبختانه هیچ یک از ۳۰ کشتی‌گیر و مربی که پیش از آغاز اردو تست‌شان مثبت شد، علامتی نداشتند و حال‌شان خوب است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، طی روزهای گذشته و پیش از آغاز اردوی تدارکاتی تیم‌های ملی کشتی فرنگی جوانان و همچنین آلیش بانوان مجموعا 30 نمونه کووید-19 اعضای اردوهای ملی مثبت اعلام شد و به همین جهت، برگزاری تمرینات لغو شد.

این در حالی است که تعداد بالای نمونه‌های مثبت باعث شد که تست‌ها همان وقت دوباره تکرار شود که باز هم نتیجه همان بود. با این وجود مربیان هر دو تیم به تسنیم گفته‌اند که همانطور که در روز تست، هیچگونه علائمی نداشته‌اند، طی روزهای بعدی نیز هیچ کدام مشکلی نداشته‌اند.

روح الله میکائیلی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان و هدا نقیبی مربی تیم آلیش بانوان تاکید کردند که خوشبختانه تست اردونشینان در شهرهای شان نیز منفی بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها