jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۴۵۳۲   ۱۳ تير ۱۴۰۰  |  ۰۹:۰۱

بهزاد داداش‌زاده در گفت‌وگو با جام‌جم: استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها هوشیار باشند

جوی درست کرده‌اند که بازیکنان به جان هم بیفتند

آسمان روابط استقلال و پرسپولیس همچنان ابری است. بعد از بازی‌های هفته بیست و پنجم دوباره جو بدی راه افتاده و بازیکنان علیه هم پست می‌گذارند و به هم کنایه می‌زنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم، بهزاد داداش‌زاده که سابقه بازی در دو باشگاه را دارد به این جو واکنش نشان می‌دهد.


شما هم برای استقلال بازی کردید و هم پرسپولیس. نظرتان درباره این جوی که در فوتبال راه افتاده چیست؟ بازیکنان به هم می‌پرند. پیشکسوتان از هم انتقاد می‌کنند. این به آن گیر می‌دهد. طرفداران دعوا می‌کنند و خلاصه وضعیت بد و نگران‌کننده‌ای است.
بله. متاسفانه فساد کل ورزش ما را گرفته و الان هم یک جوی درست کرده‌اند تا بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس به جان هم بیفتند. من مطمئنم یک عده به عمد این اتفاقات را رقم می‌زنند و از آن سود می‌برند.

شفاف‌تر بگویید.
پرسپولیس الان مدعی قهرمانی است. استقلال هم دارد برای سهمیه می‌جنگد. واقعیت این که بعضی‌ها می‌خواهند فضای اختلاف بین استقلال و پرسپولیس وجود داشته باشد. این به نفعشان است. به نظرم طرفداران دو باشگاه آگاه باشد. بازیکنان دو تیم هوشیار باشند و اجازه ندهند فضای مجازی این اختلاف‌ها را به وجود بیاورد. متاسفانه بعضی‌ به دلیل جذب فالوور و بالا بردن رقم آگهی‌هایشان طرفداران دو باشگاه را به جان هم می‌اندازند. تا می‌توانند علیه هم پست منتشر می‌کنند تا کار و بار خودشان سکه باشد. من همیشه گفته‌ام و الان هم می‌گویم وقتی استقلال و پرسپولیس خوب باشند، فوتبال ملی ما هم خوب است. متاسفانه بعضی‌ها می‌خواهند اتفاقات بدی رقم بزنند.

سر این قضیه قراردادها هم اتفاقات خوبی نیفتاد. ظاهرا بازیکنان از قرارداد هم مطلع هستند.
بله. البته من معتقدم اگر قراردادها افشا شود چیز بدی نیست. به هر حال هر بازیکنی هم یک قیمتی دارد. اشکالی ندارد قراردادها را منتشر کنند. اگر هم دوست ندارند اصلا حرفش را نزنند. به نظرم هر تیمی باید به مسائل خودش بپردازد و این خوب نیست استقلال و پرسپولیس اینقدر درگیر هم باشند. الان مجیدی به بچه‌ها پاداش داده است. این کار قشنگی است. دارد برای تیم زحمت می‌کشد. می‌خواهد موفق باشد. پرسپولیس هم می‌خواهد دوباره به موفقیت برسد. به نظرم پیشکسوتان و بازیکنان دو باشگاه باید به هم احترام بگذارند و اجازه ندهند این فضا بیشتر متشنج شود. بگذاریم یک سری مسائل فقط در فضای مجازی بماند و به دو تیم کشیده نشود. دلخوشی خیلی از هواداران واقعا به این دو باشگاه است. بگذاریم آنها هم از فوتبال لذت ببرند نه این‌که مدام شاهد دعوا باشند.

دو باشگاه درباره داوری به هم کنایه می‌زنند.
به نظرم راه حل ورود VAR به فوتبال ایران است. متاسفانه تا این مشکل حل نشود همه می‌خواهند ایراد بگیرند. حق هم دارند. اشتباهاتی که در مسیر موفقیت تیم‌ها مشکل‌ساز می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها