jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۳۸۱۹   ۰۸ تير ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۳

پس از تحرکات آمریکا رخ داد؛

آماده باش نیروهای حشد الشعبی در غرب عراق

منابع عراقی از پرواز گسترده بالگردهای آمریکایی بر فراز مواضع حشد الشعبی در غرب این کشور و آماده باش کامل نیروهای حشد الشعبی خبر دادند.

به گزارش جام جم آنلاین، یک منبع امنیتی در حشد الشعبی الانبار امروز سه شنبه از آماده باش نیروهای حشد الشعبی در مناطق غربی عراق به دلایل امنیتی خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ نیروهای حشد الشعبی در منطقه القائم تا نوار مرزی با سوریه در غرب الانبار همه نیروهای خود را به حال آماده باش درآورده است.

منبع عراقی گفت: این اقدام به دنبال پرواز بالگردهای آمریکایی بر فراز مقرهای آنها و احتمال طرحی برای هدف قرار دادن این نیروهاست.

منبع مذکور تاکید کرد: فرماندهان حشد الشعبی به همه نیروهایش دستور داده که از تجمع پرهیز کنند و اقدامات امنیتی را در همه مواضع خود تشدید کنند و خود را برای هر تحول غیرمنتظره آماده کنند.

منبع عراقی اعلام کرد: بالگردهای آمریکایی به طور گسترده در حال پرواز بر فراز مواضع حشد الشعبی به دلایل نامشخص هستند به ویژه که مناطقی که آنها درحال پرواز هستند شاهد رخداد امنیتی خاصی نیست. نوار مرزی با سوریه امن است و شاهد تحول امنیتی خاصی نیست.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها