عده‌ای از هواداران تیم فوتبال استقلال باردیگر در اعتراض به شرایط این باشگاه تجمع کردند، این تجمع این‌بار مقابل ساختمان قوه قضائیه برگزار شد.
کد خبر: ۱۳۲۳۷۷۱

به گزارش جام جم آنلاین ، صبح امروز (سه‌شنبه ۸ تیر) تعدادی از هواداران استقلال پس از چندین بار حضور مقابل ساختمان مجلس، این بار مقابل ساختمان قوه قضائیه تجمع کرده و با اعتراض به وضعیت مدیریتی این باشگاه علیه مدیرعامل شعار دادند.

این هواداران که تعداد آنها اندک بود، بنرهایی در اعتراض به عملکرد مدیریتی و مدیرعامل باشگاه استقلال در دست داشتند و شعارهایی علیه احمد مددی سر دادند. هواداران استقلال همچون تجمع‌های گذشته خواستار برکناری مدیرعامل باشگاه بودند.

در اواسط این تجمع،‌ مهدی فنونی زاده، یکی از پیشکسوت‌های تیم فوتبال استقلال وارد جمعیت شد تا با هواداران معترض دیدار کند.

باشگاه استقلال در این مدت با تغییر و تحولات مدیریتی قابل توجهی مواجه بوده است. هفته گذشته در مجمع باشگاه استقلال پس از موافقت با استعفای حجت نظری و مهدی عبدیان از هیات مدیره باشگاه استقلال، پرویز مظلومی، علی اصغر ملکیان و داریوش دلفانی را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره استقلال معرفی شدند که این مساله در ادامه باعث شد داریوش دلفانی و حمیدرضا آصفی از سمت خود استعفا دهند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها