jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۲۳۵۱۳   ۰۷ تير ۱۴۰۰  |  ۱۸:۰۹

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت:

15تیرماه؛ آخرین مهلت ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت بوشهرگفت: صادرکنندگان استان بوشهرجهت ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی از طریق سایت سازمان سازمان توسعه تجارت ایران تا 15 تیرماه سال جاری فرصت دارند اقدام نمایند...

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: صادرکنندگان استان بوشهرجهت ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی از طریق سایت سازمان توسعه تجارت ایران تا 15 تیرماه سال جاری فرصت دارند اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر؛ احمد رجایی افزود: سامانه ثبت‌نام متقاضیان در پورتال رسمی سازمان توسعه تجارت ایران به نشانی tpo.ir/exp1400 فعال می باشد و صادرکنندگان استان همزمان با سراسر کشورمی‌توانند طی مهلت دوهفته‌ای تعیین شده (یکم تا پانزدهم تیرماه1400) نسبت به ثبت نام در این رویداد ملی اقدام کنند.

رجایی با اشاره به مهمترین شاخص‌های انتخاب در هر گروه، آمار صادرات و رشد آن، تنوع بازارهای هدف صادراتی، برند و کیفیت کالای صادراتی، سطح فناوری و ارزش افزوده محصولات صادراتی وغیره عنوان کرد: بیش از هفتاد گروه کالایی و خدماتی در زیر مجموعه‌های کشاورزی و صنایع غذایی، محصولات صنعتی، معدنی، خدمات فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و غیره طی سال جاری به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت با توجه به تعداد متقاضیان و عملکرد صادراتی سال 1399 در گروه‌ها، حداکثر 50 صادرکننده نمونه ملی انتخاب می‌شوند.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها