پیام استاندار کرمان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر:

نیروی انتظامی استان کرمان در مبارزه با موادمخدر پیشگام است

استاندارکرمان طی پیامی هفته مبارزه با مواد مخدر را گرامی داشت.
کد خبر: ۱۳۲۳۴۶۲

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛علی زینی وند،در متن پیامش آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

گسترش مصرف مواد مخدر و اعتیاد به‌عنوان یکی از تهدیدکننده‌های اصلی پیشرفت، رفاه و امنیت جامعه بشری به شمار می رود که دارای ابعاد بحرانی است.
 
ورود مواد مخدر صنعتی وگسترش دامنه و انواع مواد مخدر و روانگردانها، بر دشواری ها و سیاهی‌های ناشی از پدیده اعتیاد و قاچاق افزوده است. 

از وابستگی به موادمخدر باید پیشگیری و دانش کنترل موادمخدر نیز توسعه یابد. مبارزه با این پدیده شوم یکی از مهم‌ترین عوامل در کاهش آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شود.

استان کرمان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد و نیروی انتظامی با مبارزه دائمی و تقدیم شهدای گرانقدر، همواره در راستای تامین امنیت  در استان پهناور کرمان پیشگام بوده است. 

بدون شک کنترل و کاهش معضل مواد مخدر و اعتیاد به‌عنوان اولویت‌دارترین آسیب اجتماعی، مستلزم مشارکت موثر و حداکثری، همکاری و هم‌افزایی نهادهای مختلف حاکمیتی، قضایی، انتظامی، امنیتی و اجرایی استان و استفاده از طرح های کارشناسی و نوآورانه برای امر پیشگیری در اعتیاد و ظرفيت گروه‌هاي مرجع اجتماعی به ويژه تشكل‌های مردم نهاد، فعالان اجتماعی، خيران و سایر اقشار در راه مبارزه با مواد مخدر می باشد.

اینجانب با گراميداشت ياد و خاطره  404 شهيد و 598 جانباز سرافراز عرصه مبارزه با مواد مخدر در استان کرمان و روز جهانی و هفته مبارزه با مواد مخدر، از تلاش‌های موثر و ایثارگرانه همه‌ی دست اندرکاران عرصه پرخطر و گسترده مبارزه با مواد مخدر بویژه دستگاه ها و نهادهای ستادی، اجرایی، نیروهای انتظامی، نظامی، امنیتی، قضایی، اطلاعاتی و اعضا شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در استان قدردانی می کنم.

 سلامتی و توفیق روز افزون برای همگان را در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

علی زینی وند
استاندارکرمان
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها