jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۸۹۳   ۰۴ تير ۱۴۰۰  |  ۰۸:۱۰

بر اساس نظرسنجی انجام شده تنها 29 درصد آمریکایی‌ ها به رسانه‌ ها اعتماد دارند.

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس نظرسنجی انجام شده تنها 29 درصد از شهروندان آمریکایی به رسانه‌ ها اعتماد دارند که در میان نظرسنجی مشابه انجام شده در 46 کشور، آمریکا در رده‌های پایانی قرار دارد.

میزان اعتماد شهروندان آمریکایی به رسانه‌ ها از اعتماد شهروندان لهستانی، فیلیپینی و پرویی به رسانه‌ها کمتر است.

در گزارش اخبار دیجیتال سالیانه که توسط موسسه رویترز انجام شده، نشان داده شده که اعتماد مردم جهان به رسانه‌ ها بهبود یافته که احتمالا به دلیل پوشش اخبار مربوط به کرونا بوده اما این موضوع برای آمریکا صدق نمی‌کند و آمار پایین اعتماد به رسانه‌ ها در این کشور همچنان ادامه دارد.

رسانه‌های محلی آمریکا با اقبال بهتری از سوی مردم این کشور مواجه هستند اما با این وجود نیز آمار اعتماد به آنها نیز پایین است.

در این نظرسنجی آمده که تنها 21 درصد از آمریکایی‌ها حق اشتراک برای استفاده از رسانه‌های آنلاین پرداخت می‌کنند که در این آمار 31 درصد حق اشتراک نیویورک تایمز و 24 درصد واشنگتن پست را پرداخت می کنند و تنها 23 درصد حق اشتراک سایت‌ها یا روزنامه‌های محلی را پرداخت می‌کنند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها