jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۸۳۱   ۰۴ تير ۱۴۰۰  |  ۱۴:۵۸

دکتر حجتی پور اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک در آبان ۹۹ تا کنون بیش از یک میلیون نسخه الکترونیک در استان کرمانشاه صادر شده است.

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرماشاه گفت: تا دو ماه آینده نیز بیمارستان‌های دانشگاهی به سامانه نسخه نویسی الکترونیک متصل می‌شوند،زیر ساخت‌های لازم در این بیمارستان‌ها فراهم شده و ثبت نام پزشکان هم در حال انجام است.

وی افزود: در استان کرمانشاه حدود ۶۰۰ پزشک طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی هستند که بیش از ۵۰ درصد آن‌ها نسخ را به صورت الکترونیکی صادر می‌کنند

دکتر حجتی پور با اشاره به اینکه عمده چالش ما در این طرح مقاومت برخی پزشکان است که هنور نسخه‌ها را به صورت کاغذی صادر می‌کنند گفت:از مهمترین مزایای طرح نسخه نویسی الکترونیک این است که ۸۰ درصد تعرفه دولتی ویزیت پزشک پس از ۲۴ ساعت واریز می‌شود در صورتیکه پیش از این پرداخت سهم بیمه ۶ ماه تا یکسال زمان می‌برد.

وی تاکید کرد: امسال ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای مراکز طرف قرار داد مورد نیاز است و سال گذشته نیز حدود ۴۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت حق بیمه مراکز طرف قرار داد تامین اجتماعی در استان هزینه شد.

این مسئول ادامه داد: طرح نسخه نویسی الکترونیک از الزامات برنامه ششم توسعه است. پیش بینی می‌شود که تا پایان نیمه نخست امسال این طرح در تمام مراکز طرف قرار داد تامین اجتماعی اجرایی شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

طی چند روز گذشته گزارشی از تحلیل امنیت سرمایه گذاری توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه مطرح و اعلام شد که استان کرمانشاه جایگاه دهم بین ۳۱ استان کشور را در خصوص میزان امنیت سرمایه گذاری دارد.

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

همه ی ما برخی از مواقع نگران می شویم. نگران موضوعاتی که شاید اتفاق بیفتند. ولی کسانی که اختلال اضطراب فراگیر دارند علایم این اختلال در زندگی طبیعی آن ها تداخل ایجاد می کند.

نیازمندی ها