jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۷۴۸   ۰۲ تير ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۰

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران:

فعالیت شهربازی‌ های روباز در پایتخت بلامانع است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از فعالیت شهربازی‌ های روباز در استان تهران با رعایت دقیق پروتکل‌ های بهداشتی خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: براساس اعلام دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا، فعالیت‌ شهربازی‌ های روباز با رعایت اجرای دقیق دستورالعمل تدوین شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بلامانع است.

وی تصریح کرد: طبق دستور وزیر کشور در رابطه با تغییر جداول فعالیت مشاغل، متناسب با وضعیت رنگ‌ بندی شهرها، فعالیت بوستان‌ ها و مراکز تفریحی موجود جزو گروه دوم مشاغل قرار گرفته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران افزود: بر همین اساس فعالیت شهربازی‌ های روباز با رعایت اجرای دقیق دستورالعمل تدوین شده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نظارت مستمر مبادی ذی‌ربط بلامانع است.

چراغعلی با بیان اینکه شهربازی‌های کشور از زمان شیوع کرونا تاکنون تعطیل بوده است، تصریح کرد: امیدواریم ترتیبی اتخاذ شود تا این امر به تمام دستگاه‌های ذیربط ابلاغ تا همکاری لازم را داشته باشند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها