jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۶۰۴   ۰۲ تير ۱۴۰۰  |  ۱۱:۲۰

منتخب شورای شهر تهران در دوره ششم، زمان آغاز فعالیت این شورا را ۱۲ شهریور عنوان کرد و گفت: هیچ یک از این اسامی که این روزها در شبکه‌های اجتماعی و برخی از رسانه‌ها به عنوان گزینه‌های شهردار تهران مطرح می‌شود صحت ندارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، مهدی چمران منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ با اشاره به اعلام برخی از اسامی به عنوان گزینه‌های تصدی شهرداری تهران اظهار کرد: هیچ یک از این اسامی که این روز‌ها در شبکه‌های اجتماعی و برخی از رسانه‌ها به عنوان گزینه‌های شهردار تهران مطرح می‌شود صحت ندارد چرا که هنوز ما در این بخش ورود نکرده‌ایم و باید ابتدا جلسات برگزار شود تا در این خصوص نیز تصمیم گیری کنیم.

وی گفت: بنا داریم پیش از آغاز رسمی شورای ششم تهران جلسات منظم و مستمری را با اعضای شورای شهر تهران در دوره ششم برگزار کنیم.

چمران در پاسخ به این پرسش که زمان آغاز فعالیت شورای شهر تهران در دوره ششم چه زمانی تعیین شده است، افزود: با توجه به زمانبندی مشخص شد از ۱۲ شهریور شورای ششم فعالیت خود را آغاز کرد که نخستین اقدام این شورا پس از ورود به شورا تعیین شهردار برای پایتخت خواهد بود.

رئیس سابق شورای شهر تهران در پایان اظهار امیدواری کرد با حضور نمایندگان مردم در شورای شهر تهران در دوره جدید دوباره خدمت خوبی به شهروندان در بخش‌های مختلف ارائه شود و مسیر پیشرفت تهران ادامه داشته باشد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر