jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۵۸۱   ۰۲ تير ۱۴۰۰  |  ۰۹:۳۴

در ادامه جنایات صهیونیست‌ها در کرانه باختری

تخریب منزل یکی از خانواده‌های فلسطینی در قدس اشغالی

مقامات رژیم اشغالگر یک خانواده فلسطینی را مجبور کردند تا منزل مسکونیشان را در روستای العیساویه در قدس اشغالی ترک و آنرا ویران کنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مقامات رژیم اشغالگر یک خانواده فلسطینی را مجبور کردند تا منزل مسکونیشان را در روستای العیساویه در قدس اشغالی ترک و آنرا ویران کنند.

این اقدام پس از آن انجام شد که شهرداری در حکمی به خانواده عبدالرحمان احمد عبید، مالک منزل، از آنان خواست یا خانه را تخریب یا ۳۰۰ هزار شیکل به شهرداری پرداخت کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها