jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۵۴۱   ۰۱ تير ۱۴۰۰  |  ۱۹:۴۸

معاون مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین - کرج مقاطع گلشهر و مهرشهر از تردد روان در محورهای تهران - شمال و دیگر جادهای کشور خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی مخبر در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ ها از تردد روان در اغلب جاده‌ های کشور خبر داد و اظهار داشت: براساس اطلاعات دوربین‌ های نظارت تصویری در حال حاضر در آزادراه قزوین - کرج مقاطع گلشهر و مهرشهر ترافیک نیمه‌سنگین است.

وی اضافه کرد: براساس اطلاعات حاصل از 2292 دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل 2.8درصد افزایش نشان می‌دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ ها 15.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

معاون مرکز مدیریت راههای کشور از تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، همچنین آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

مخبر اضافه کرد: در هیچ یک از جاده‌ای کشور در حال حاضر بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی از انسداد هفت جاده به دلیل کاهش ایمنی گفت و افزود: در حال حاضر محورهایی نظیر شمشک - دیزین، شهداد - نهبندان، وامیان - شاهرود و خرم‌آباد - پلدختر به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.

معاون مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج - تهران با 142 هزار تردد ثبت شد و پس از آن آزادراه تهران - کرج با 135 هزار تردد پرترددترین جاده کشور بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر