jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۳۲۲۴۸۸   ۰۱ تير ۱۴۰۰  |  ۱۵:۳۲

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه رونمایی از تندیس قهرمانان:

با وجود ناجوانمردی AFC درخشیدیم / بیشترین سهمیه تاریخ را داریم

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه رونمایی از تندیس قهرمانان گفت: با وجود ناجوانمردی کنفدراسیون فوتبال آسیا در مسابقات درخشیدیم.

به گزارش جام جم آنلاین، مسعود سلطانی فر در حاشیه رونمایی از تندیس قهرمانان، عنوان کرد: برخی متاسفانه عملکرد جمهوری اسلامی را به چالش می‌کشانند. من واجب می‌دانم از عملکرد ورزش در ۴۲ سال گذشته دفاع کنم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: اینکه می‌گویند بار ورزش روی ۲-۳ رشته است، درست می‌گویند. ما در لندن و ریو بهترین نتایج المپیک را داشتیم و اتفاقات بزرگی رقم خورد اما کارنامه ورزش کشور در مقایسه با قبل از المپیک بسیار درخشان است.

سلطانی‌فر با بیان اینکه در ورزش جایگاه خوبی در ورزش داریم، عنوان کرد: رتبه کشور شاید در بخش‌های دیگر مانند اقتصاد و... ۷۰ یا ۸۰ باشد اما ما همیشه جزو ۲۰ کشور برتر جهان و ۵-۶ کشور برتر آسیا هستیم. با وجود ناجوانمردی AfC دیدید بازیکنان فوتبال، فدراسیون، مربیان، وزارت ورزش و ... همه کنار هم بودیم و ۴ پیروزی درخشان کسب کردیم.

وزیر ورزش ادامه داد: با کری که با عراق و بحرین داشتیم، مقتدرانه آنها را بردیم. تلاش‌های خوبی شده و کارنامه ما کارنامه خوبی است. یک ماه دیگر المپیک آغاز می‌شود و می‌توانیم با بیشترین سهمیه (۶۵) که بیشترین سهمیه در طول تاریخ است در المپیک شرکت کنیم. بیش از ۲۰۰ کشور عضو فدراسیون جهانی والیبال و بسکتبال هستند که ۱۲ کشور به المپیک رفته‌اند، یکی از آنها ما هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها