jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۲۹۰   ۳۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۳۲

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت از عملیات تعقیب و گریز پلیس برای دستگیری متهم سابقه‌دار و تحت تعقیب خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند، رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری یک متهم متواری در عملیات تعقیب و گریز خبر داد.

سرهنگ کارآگاه یوسفوند در تشریح خبر فوق اظهار داشت: بامداد هجدهم خرداد ماه کارآگاهان یگان پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده بزرگراه آزادگان- شرق به غرب به یک‌دستگاه خودروی پژوپارس سفید دارای راننده مظنون شده که با استعلام شماره پلاک خودرو از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص می شود پلاک مربوط به یک‌دستگاه خودروی کوئیک است.

وی گفت: بعد از اطلاع از این موضوع مأموران به راننده دستور ایست داده اما وی با شنیدن دستور ایست اقدام به فرار کرده و با افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز باعث رعب و وحشت شهروندان و خودروهای عبوری می‌شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: مأموران با استفاده از علائم هشدار دهنده به راننده پژو پارس دستور توقف و ایست دادند اما راننده توجهی نداشته و با سرعت بسیار زیاد و خطرآفرین و خاموش کردن چراغ ها و پرتاب میخ های سه لبه به سمت آزادراه ساوه ادامه مسیر می دهد.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی افزود: افسر اکیپ به منظور جلوگیری از خسارت‌های احتمالی و هشدار، با رعایت قانون بکارگیری سلاح و حقوق شهروندی اقدام به شلیک تیرهوایی در فواصل زمانی و مکانی کرده اما راننده خودروی پژو پارس کماکان بدون توجه به هشدارها داده شده به سمت عوارضی متواری می شود که در نهایت افسراکیپ اقدام به شلیک تیر به سمت لاستیک عقب خودرو می کند که مورد اصابت قرار می گیرد ولی راننده خودرو باز هم با همان وضعیت نقص فنی با حرکات مخاطره آمیز ادامه مسیر داده و پس از طی کردن مسافت و ایراد خسارت به خودروهای عبوری در محدوده نسیم شهر متوقف می شود.

یوسفوند افزود: با متوقف شدن خوردو سریعا اعضای اکیپ راننده را دستگیر می کنند؛ پس از بازرسی پلاک مشخص می شود پلاک اصلی دارای اصالت و فاقد سابقه بوده و به طور ماهرانه تکه گذاری شده است.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی گفت: پس از بررسی سوابق کیومرث مشخص شد متهم دارای سوابق متعدد قاچاق کالا، مشروبات الکلی و تحت تعقیب است.

وی گفت: با هماهنگی صورت گرفته خودرو به پارکینگ منتقل و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره ششم پلیس آگاهی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها