jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۰۹۳   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۱۹

درباره مسائل باقیمانده در احیای برجام؛

اولیانوف با نماینده اروپا در مذاکرات وین گفتگو کرد

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین از دیدار و گفتگوی امروز خود با نماینده اروپا در مذاکرات وین درباره مسائل باقیمانده در مذاکرات احیای برجام خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین امروز یکشنبه در پیامی توییتری از دیدار خود با معاون جوزف بورل خبر داد.

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در این باره نوشت: امروز با «انریکه مورا» هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپا در گفتگوهای وین دیدار کردم. ما وضعیت فعلی و همچنین حساس‌ترین موضوعاتی که در دستور کار باقیمانده و باید حل شود را مورد بحث قرار دادیم.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها