jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۸۶۷   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۳۰

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد؛

بازداشت شیشه فروشان غرب تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف محموله ۲۰۹ کیلوگرمی مواد مخدر از نوع «شیشه» در غرب تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در پی تشدید مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و پالایش‌ های اطلاعاتی، از توزیع مواد مخدر از نوع شیشه توسط ۲ سوداگر مرگ مطلع شدند.

وی افزود: متوجه شدیم که ۲ سوداگر مرگ با مراجعه به شهر‌های مرزی، مقدار فراوانی مواد مخدر تهیه و پس از انتقال به شهر تهران در حال توزیع گسترده هستند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان شناسایی مخفیگاه متهمان در غرب تهران اظهار کرد: پس از هماهنگی‌ های قضائی هر ۲ متهم در مخفیگاه شان دستگیر و در بررسی از آن مکان، ۲۰۹ کیلوگرم شیشه کشف شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر