نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج در پیامی از حضور حماسی و افتخار آفرین مردم استان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.
کد خبر: ۱۳۲۱۸۲۱
به گزارش جام جم آنلاین البرز، متن کامل این پیام به پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در البرز از مردم استانشرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین
خدای تعالی را حامد و شاکریم که ملت شریف ایران بخصوص  مردم ولایت‌مدار البرز سرافراز را محروم از عنایات خود نگرداند و توفیق داد که در اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب برای انتخاب سیزدهمین رئیس جمهور، حماسه ای دیگر بیافرینند و بر عزت و اقتدار نظام بیفزایند و گام محکمی در مسیر برقراری عدالت و تداوم استقلال کشور بردارند.
اقشار مختلف مردم با بصیرت تمام ، یاوه سرایی هایی که اغواگران داخلی به دستور خناسان خارجی ، چند ماه برای تضعیف حضور و قهر مردم با نظام اسلامی سر داده بودند را خنثی کردند و با حضور و انداختن رای در صندوقها، استکبار را تحقیر و دل دوستداران نظام اسلامی در عالم را شاد کردند .
 آفرین بر این بصیرت و غیرت دینی شما. این مشارکت عظیم و تاریخ ساز  پشتوانه ای است برای انجام اقدامات اساسی به نفع مردم و منافع ملی.
اینجانب ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب حضرت آیت الله رئیسی زید عزه آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت سترگ که از طرف مردم به ایشان محول شد را از خدای منان مسئلت نموده، از همه عزیزانی که در بهتر برگزاری انتخابات تلاش بی وقفه کردند تشکر و قدردانی می نمایم.
خدایا از شما به خاطر نعمت هایت،
اماما از شما به خاطر توجه و عنایاتت،
رهبرا از شما به خاطر هدایت هایت،
شهدا از شما به خاطر عزت و آبرویی که به نظام دادید،
مردم عزیز ایران و هم استانی های بزرگوار از شما به خاطر حضور دشمن شکن تان سپاسگزارم .
حسینی همدانی
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج ۲۹ خردادماه ۱۴۰۰
 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها