jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۶۸۰   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۴۶

رئیس مرکز فوریت‌های امنیتی اطلاعات و اخبار وزارت کشور:

خبر شهادت یک مرزبان در شهر مرزی سراوان واقعیت ندارد

رئیس مرکز فوریت‌های امنیتی اطلاعات و اخبار وزارت کشور گفت: خبر شهادت یک مرزبان در شهر مرزی سراوان واقعیت ندارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،  صیدال فعال رئیس مرکز فوریت‌های امنیتی اطلاعات و اخبار وزارت کشور خبر شهادت یک مرزبان در سراوان سیستان و بلوچستان را تکذیب کرد.

صیدال فعال، در پی انتشار خبری مبنی شهادت یک نیرو در حفاظت از صندوق‌های رای در شهر مرزی سراوان گفت: بنده قویا این خبر را تکذیب می‌کنم و شهادت مامور محافظ صندوق اخذرای در یکی از شعب اخذ رای سراوان صحت ندارد.

فعال همچنین تصریح کرد: مردم فهیم کشور می‌دانند که این‌گونه اخبار صرفا تلاش دشمن برای جلوگیری از حضور مردم در پای صندوق‌های رای است که امیدواریم مردم مانند همیشه با بصیرت خود اینگونه توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه در روز انتخابات با تلاش‌های فعال نیروی انتظامی هیچکدام از ماموران نظامی، انتظامی و امنیتی و یا اجرایی در هیچ نقطه‌ای از کشور به شهادت نرسیده است.

رئیس مرکز فوریت‌های امنیتی اطلاعات و اخبار وزارت کشور در پایان خاطرنشان کرد: هموطنان عزیز اخبار و اطلاعات را صرفا از طریق رسانه‌های رسمی کشور دنبال نمایند و به شایعات رسانه‌ای توجهی نکنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر