رئیس سازمان الحشد الشعبی با تاکید بر اینکه مسئولیت الحشد الشعبی دفاع از اعتبار عراق و همبستگی میان شیعه و سنی است، گفـت که امروز الحشد از آمادگی بیش‌تر برای ورود به بزرگ‌ترین نبردها برخوردار است.
کد خبر: ۱۳۲۱۶۵۷

‌به گزارش جام جم آنلاین، «فالح الفیاض» رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق روز جمعه تاکید کرد که این سازمان توانست یک همبستگی میان اهل تسنن و شیعیان ایجاد کند که یک موفقیت بزرگ برای عراق بود.

الفیاض امروز طی نطقی به مناسبت هفتمین سالگرد تأسیس الحشد الشعبی اظهار داشت: خون شهدای الحشد امانتی بر گردن ماست و باید از الحشد در برابر هر گونه خطری محافظت شود.

رئیس الحشد الشعبی گفت: مردم در مسئله وحدت عراق راه حل‌های نصف و نیمه را نمی‌پذیرند و اجازه تقسیم این کشور را هم نمی‌دهند. مردان الحشد الشعبی در کنار دستگاه‌های امنیتی محافظان عراق و وحدت این کشور و فرزندان آن هستند.

وی وحدت عراق و نیروهای مسلح آن را برای عراقی‌ها باعث افتخار دانست و گفت: اعتبار کشور عراق یکی از موارد بسیار با اهمیت است و الحشد الشعبی کسی است که از اعتبار کشور دفاع می‌کند.

الفیاض تاکید کرد: الحشد الشعبی که با داعش جنگید و بهترین فرماندهان خود را در راه دفاع از عراق تقدیم کرد، امروز از تجهیزات و آمادگی بیش‌تر برای ورود به بزرگ‌ترین نبردها برخوردار است و هیچ کسی نمی‌تواند بر آن غلبه کند.

رئیس سازمان الحشد الشعبی گفت: الحشد الشعبی توانست یک همبستگی سنی و شیعه ایجاد کنند که سایر نیروها قادر به انجام آن نبودند و این یک موفقیت بزرگ برای عراق است.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها