jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۱۳۲۱۶۳۷   ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۰۰

سخنگوی صنعت برق کشور گفت: هیچ مشکلی تاکنون در روند تامین برق و خاموشی طولانی مدت از صبح امروز (جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰) تاکنون گزارش نشده است.

به گزارش جام جم آنلاین، مصطفی رجبی مشهدی عصر جمعه در گفتگو با ایرنا افزود: وضعیت نیروگاه‌ های تامین کننده برق تاکنون خوب گزارش شده و هیچ مشکلی در این زمینه بروز نکرده است.

وی ادامه داد: همچنین در هیچ حوزه انتخابیه‌ای گزارش قطع طولانی مدت برق نداشته‌ایم و تلاش شده برق به بهترین نحو تامین شود.

سخنگوی صنعت برق خاطرنشان ساخت: با توجه به تعطیلی بسیاری از مشاغل و کارگاه های صنعتی روند مصرف برق نسبت به روز چهارشنبه گذشته که ۶۰ هزار و ۴۶۴ بود کاهش یافته است.

رجبی مشهدی گفت: پیش بینی می شود مصرف به ۵۵ هزار کاهش یابد و براین اساس مشکلی در برق ایجاد نخواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر