jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۱۵۸۰   ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۰۰

روزنامه الاقتصادیه عربستان در خبری مدعی شد

احتمال برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز

روزنامه سعودی در خبری اظهار داشت که کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد که مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا را دوباره به صورت متمرکز برگزار کند.

به گزارش جام جم آنلاین، روزنامه الاقتصادیه عربستان در خبری مدعی شد که کمیته برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در اندیشه این است که بازی‌ها را دوباره به صورت متمرکز برگزار کند.

فوتبال کشورمان در مسابقات حذفی لیگ قهرمانان آسیای امسال 3 نماینده دارد. با اینکه بیش از این گفته شده بود که بازی‌ها قرار است در سپتامبر (شهریور) برگزار شد ولی الاقتصادیه نوشت که کمیته برگزاری مسابقات می‌خواهد بازی‌ها را به صورت متمرکز در ماه اکتبر (مهر) برگزار کند.

این رسانه سعودی همچنین متذکر شد که در ماه آگوست (مرداد) مشخص می شود که میزبان این رقابت‌ها چه کشوری خواهد بود.

الاقتصادیه نوشت علت متمرکز برگزار شدن بازی‌ها به این دلیل است که هنوز شرایط کرونایی حل نشده و با توجه به پیشرفت مسائل پزشکی، هنوز مکانیزم برگزاری مسابقات در هاله از ابهام قرار دارد.

همچنین این رسانه سعودی مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل اینکه می‌خواهد از ویدیو چک در مسابقات حذفی استفاده کند می‌خواهد با متمرکز برگزار کردن این رقابت، شرایط استفاده از VAR (کمک داور ویدئویی) را مهیا کند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر