jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۴۸۹   ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۸

ثبت سفارش کتاب درسی دانش آموزان میان پایه به مدت پنج روز از یکم تا پنجم تیرماه 1400 تمدید شد.

به  گزارش جام جم آنلاین کرمان،معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در پی درخواست مدارس، مناطق و مدیران مدارس، سامانه ثبت کتاب درسی به مدت پنج روز از تاریخ اول تا تاریخ 5 تیرماه 1400، برای دانش آموزان میان پایه (دوره ابتدایی پایه های دوم تا ششم و دوره اول متوسطه پایه های هفتم و هشتم و دوره دوم متوسطه پایه های یازدهم و دوازدهم که به هر دلیل کتاب درسی خود را ثبت نام نکرده اند؛ فعال خواهد شد.

سید قوام رضا میر حسینی، در مورد دانش آموزان میان پایه ای که تاکنون موفق به ثبت سفارش کتاب درسی نشده اند، گفت: ضرورت داردخانواده ها و مدارس در این فرصت زمانی سفارش دانش آموزان را در سامانه ثبت نمایند و مسئولیت بررسی، اطلاع رسانی و پیگیری سفارش دانش آموزان بر عهده مدارس است.

وی در خصوص سایر پایه های تحصیلی افزود: پس از پایان مهلت تمدید ثبت نام میان پایه ها بلافاصله دانش آموزان ورودی پایه های اول، هفتم و دهم می توانند از تاریخ 1400/4/6 پس از ثبت نام در مدرسه با مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی irtextbook.ir، سفارش کتاب درسی خود را ثبت نمایند.

شایان ذکر است؛ مطابق تقویم زمانی مندرج در شیوه نامه سفارش و توزیع کتاب های درسی سال تحصیلی1401 - 1400 و اطلاع رسانی قبلی از طریق رسانه ملی،پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، اداره کل آموزش و پرورش استان  و مناطق و پیگیری مدیران محترم مدارس، زمان ثبت سفارش کتاب درسی دانش آموزان میان پایه در تاریخ 22 خرداد1400 به اتمام رسیده بود که اکنون به مدت 5 روز از اول تا پنجم تیر تمدید شده است. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.