وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که راهپیمایی پرچم، تصویر و جوهره اشغالگری و تبعیض‌آمیز بودن رژیم صهیونیستی را به بهترین نحو ممکن نشان داد.
کد خبر: ۱۳۲۱۴۰۴

به گزارش جام جم آنلاین، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اقدامات تحریک‌آمیز صهیونیست ها و مسئولان رژیم صهیونیستی در قدس و حمله به مسجد الاقصی را محکوم کرد.

این وزارتخانه با انتشار بیانیه‌ای تأکید کرد، «راهپیمایی پرچم» که با حمایت نظامیان اشغالگر صورت گرفت نمی‌تواند این واقعیت را پنهان کند که قدس شرقی به زور اشغال شده است.

خبرگزاری فلسطینی معاً ضمن نقل این بیانیه گزارش داد، شهروندان قدس موفق شدند با ایستادگی و جنبش مسالمت‌آمیز، از هویت قدس، حمایت و اراده ملی خود را بر رژیم صهیونیستی تحمیل کنند.

این نهاد فلسطینی تأکید کرد، راهپیمایی پرچم، تصویر و جوهر اشغالگری و تبعیض‌آمیز بودن رژیم صهیونیستی را به بدترین نحو ممکن نشان داد؛ به نحوی که قدس به یک پاسگاه تبدیل شد.

در این بیانیه ضمن انتقاد از تلاش صهیونیست ها برای اسرائیلی کردن قدس و تحرکات آنان در مناطق مختلف این شهر، خاطر نشان کرد، رژیم صهیونیستی پرچم خود را با حراست بیش از دو هزار پلیس و نیروی امنیتی خود در باب العامود بالا می‌برد.

بر اساس این بیانیه، اگر پرچم فلسطین در این منطقه برافراشته شود، رژیم صهیونیستی همه چیز را به هم می‌ریزد.

وزارت خارجه فلسطین از مسئولان سازمان ملل و همه کشورها خواست که بین قربانی و جلاد، تفاوت قائل شوند و از ترس دست بردارند و رژیم صهیونیستی را به عنوان یک طرف اشغالگر، مسئول تجاوزات معرفی کنند.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها