jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۳۰۷   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۳۶

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا آخرین خانه خود را می فروشد و به این ترتیب او با بیش از 147 میلیارد دلار ثروت هیچ خانه ای نخواهد داشت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از بلومبرگ، پس از گزارشی مبنی بر اینکه ایلان ماسک و سایر میلیاردرها برای چندین سال مالیات بر درآمد کمی پرداخته اند یا اصلا هیچ مالیات بر درآمدی برای آنها در نظر نگرفته شده او در توییتر خود اعلام کرد که قصد دارد آخرین خانه خود را به فروش برساند.

این خانه در خلیج سانفرانسیسکو واقع شده است.

مدیر اجرایی سازنده ماشین های الکتریکی در اوایل ماه جاری در توییت خود نوشت که او فقط یک خانه در منطقه خلیج سانفرانسیسکو دارد که برای رویدادها اجاره داده شده است و حالا می خواهد آن را بفروشد.

ماسک 49 ساله برای اولین بار برنامه خود را برای فروش خانه ها و بیشتر دارایی خود به عنوان راهی برای انتقاد صریح از دارایی خود اعلام کرد.

به این ترتیب سومین مرد ثروتمند جهان به احتمال فراوان برای اینکه مالیات نپردازد در آینده ای نزدیک هیچ گونه دارایی ملکی نخواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر