jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۲۲۳   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۵۴

یک پایگاه مقاومت در غزه بامداد روز چهارشنبه هدف حمله پهپادی رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش رژیم صهیونیستی بامداد چهارشنبه یک پایگاه وابسته به جنبش حماس در نوار غزه را با پهپاد هدف حمله قرار داد.

خبرگزاری فلسطینی شهاب نیز خبر داد که این حمله به پایگاهی در شرق خانیونس در غزه انجام شده است.

صهیونیست‌ها مدعی شده‌اند که این حملات را در واکنش به ارسال بالن‌های آتش‌زا به شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه انجام داده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری شهاب، پهپاد‌های شناسایی رژیم صهیونیستی با یک موشک پایگاه «قریش» در جنوب نوار غزه را هدف قرار دادند.

این پهپهاد‌ها همچنین با دو موشک پایگاه الیرموک در منطقه معن در خان یونس را نیز هدف حمله قرار دادند.

جوانان فلسطینی در نوار غزه روز سه‌شنبه در واکنش به اقدام صهیونیست‌ها در برگزاری راهپیمایی تحریک آمیز پرچم در قدس اشغالی، اقدام به ارسال بالن‌های آتش‌زا کرده که این بالن‌ها باعث بروز چند آتش سوزی در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه شد.

بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، از صبح سه‌شنبه دست کم بروز ۲۶ آتش سوزی در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه گزارش شده است.

منابع صهیونیستی نیز گزارش دادند که نه تنها بالن‌های آتش‌زا، بلکه عصر روز سه‌شنبه یک بالن بمب‌گذاری شده در اطراف شهرک‌های صهیونیستی نوار غزه منفجر شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر