معاون اجتماعی پلیس کرمان خبر داد:

فروش گوشی های سرقتی با قیمتی اندک در سایت دیوار 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری عامل نزاع و قتل یک نوجوان 14 ساله در حین فرار در عملیات ماموران کلانتری 11 این فرماندهی خبر داد.
کد خبر: ۱۳۲۱۱۰۶
به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛سرهنگ مهدی پورامینایی گفت: ساعت 18 و 23 دقیقه23 خردادماه امسال در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در پارک ریاضیات کرمان،بلافاصله عوامل گشت کلانتری 11 در محل حاضر شدند که در بررسی اولیه مشخص شد، جوانی 25 ساله در این درگیری اقدام به مجروح کردن یک نوجوان 14 ساله با چاقو کرده و از محل متواری شده است. 

وی با بیان اینکه ماموران پلیس موفق شدند عامل اصلی این نزاع را حین فرار دستگیر کنند، بیان کرد:متاسفانه این نوجوان صبح روز بعد به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به بررسی علل وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس بیان کرد:نیروی انتظامی با اقتدار و صلابت در مقابل افراد قانون شکن و مخلان امنیت جامعه ایستاده است و با اینگونه افراد برابر قانون برخورد خواهد کردو از شهروندان گرامی درخواست داریم با افزایش سعه صدر در چنین مواقعی و دعوت افراد به آرامش، از وقوع درگیری و اخلال در نظم عمومی و بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری کنند. 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها