مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: در راستای جلوگیری از بروز هرگونه اختلال در تامین برق شعب رای گیری و مراکز پشتیبانی، تمامی نیروهای اجرایی و عملیاتی این شرکت تا پایان شمارش آرای مردمی، در آماده باش میدانی خواهند بود.
کد خبر: ۱۳۲۰۹۶۵

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، حسین صبوری روز دوشنبه در آخرین نشست کمیته انتخابات برق پایتخت گفت: همکاران متعهد ما علاوه بر حضور در پای صندوق های رای و مشارکت در این رویداد ملی، با تمام توان در زمان برگزاری انتخابات در روز ۲۸ خردادماه، وظیفه تامین برق مورد نیاز شعب رای گیری و مراکز پشتیبانی را بر عهده دارند تا کوچکترین خللی در روند اخذ و شمارش آرای مردمی به وجود نیاید.

وی از آماده باش کامل نیروهای ستادی و مدیریتی و همچنین حضور تمامی گروه های حراستی و عملیاتی با ناوگان مجهز موتوری چندمنظوره در سطح شهر به منظور حفاظت از تاسیسات توزیع برق شهری و رفع معایب احتمالی در صورت بروز حوادث فنی تا پایان زمان شمارش آرا، خبر داد و از مشترکان این شرکت دعوت کرد تا با ثبت آرای خود، دنباله روی راه شهدا در توسعه هرچه بیشتر آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

«کامبیز ناظریان» قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز در حاشیه این نشست که با حضور اعضای کمیته های نه گانه انتخابات برق پایتخت برگزار شد یادآور شد: شماره تلفن ۱۲۱ در روز برگزاری انتخابات علاوه بر ارائه خدمات معمول به عموم شهروندان به صورت ویژه به پاسخگویی و رسیدگی به حوادث برق خاص شعب انتخاباتی و مراکز مرتبط نیز تخصیص داده خواهد شد.

وی افزود: در صورت بروز هرگونه حادثه مرتبط با شبکه برق، در صورت تماس با شماره تلفن ۱۲۱ و شماره گیری عدد ۲ مختص اتفاقات ویژه، نزدیک ترین گروه عملیاتی به شعبه انتخاباتی تماس گیرنده در کوتاه ترین زمان به محل اعزام خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها