jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۹۴۶   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۵۶

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری:

کشور به اصلاح سیاست‌های مالی و پولی نیاز دارد

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: در خصوص ارزش پول ملی نیاز به اصلاح سیاست‌ های مالی و پولی کشور است.

به گزارش جام جم آنلاین، سید امیرحسین قاضی‌ زاده هاشمی در ادامه برنامه‌ های تبلیغاتی خود در شبکه چهار درباره اینکه ریاست جمهوری یک سیستم و مکتب فکری است و جریان فکری است، اظهار کرد: به غلط تصور شده که رئیس جمهور باید دانای کل و خودش طراح سناریو‌های اجرایی باشد.

وی افزود: جمهور از منظومه فکری کسانی که با او کار می‌کنند شناخته می‌شود.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این سوال که برنامه شما برای تقویت پول ملی چیست؟، تصریح کرد: ریال خلاف آن چیزی که تاکنون انجام شده باید ناموس دولت باشد.

وی افزود: حفظ ارزش ریال این نیاز به ساماندهی حکمرانی دارد. ما الان متاسفانه یک سامانه مشخص حکمرانی برای ریال نداریم در کشور. یک مسئول مشخصی که ارزش پول ملی به او برگردد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: مجموعه مولفه‌هایی که باعث خلق پول و ایجاد تورم است در جا‌های مختلف در حال سازماندهی است و عملا هیچ جایگاهی پاسخگو نیست. حتی بانک مرکزی.

قاضی زاده با بیان اینکه برای کنترل ارزش پول ملی حتی نمی‌شود به بانک مرکزی مراجعه کرد، اظهار داشت: بانک مرکزی به تنهایی می‌تواند جریانی که باعث تضعیف ارزش پول ملی می‌شود را کنترل کند.

وی افزود: در خصوص ارزش پول ملی نیاز به اصلاح سیاست‌ های مالی و پولی کشور است و همچنین تقویت تولید در کشور و هدایت نقدینگی در کشور است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر