پسر شش‌ساله هنگام بازی در بوستان رازی به‌طور مشکوکی جان‌ باخت. شاهدان مدعی هستند او بر اثر برق‌ گرفتگی جان باخته است.
کد خبر: ۱۳۲۰۶۷۴

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، صبح پنجشنبه 20 خرداد امسال یکی از ماموران کلانتری رازی به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت اطلاع داد که پسر شش‌ ساله‌ای در بوستان رازی در خیابان قزوین تهران دچار حادثه شده و فوت شده است.

تحقیقات اولیه نشان داد پسر خردسال شامگاه چهارشنبه 19خرداد امسال هنگام دوچرخه‌سواری در بوستان به سمت تیر چراغ روشنایی رفته و دستش را که به آن گرفته دچار برق‌گرفتگی شده و در بیمارستان فوت شده است.

حبیب‌ا... صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران دراین‌باره به جام‌جم گفت: بعد از حادثه بخشی از بوستان که محل حادثه بود پلمب گردید و اجازه ورود افراد به آنجا داده نشد. قرار شد هیات سه‌نفره کارشناسان رسمی دادگستری محل را بازدید کرده و نظر دهند. دوربین‌های مداربسته بوستان هم بازبینی شود و اگر قصوری رخ داده باشد با مقصران برخورد قانونی خواهد شد. همچنین یکی از مسؤولان شهرداری منطقه 11 نیز به خبرنگار ما گفت: هنوز برق‌گرفتگی کودک معلوم نیست. بعد از حادثه، کارشناس حوادث اداره برق در محل حاضر شده و اعلام کرد میزان برق روشنایی 40 وات بوده و نمی‌تواند خطرآفرین باشد.

سه روزی است که از مرگ امیرعلی شش‌ ساله می‌گذرد. خانواده‌اش در همان حوالی بوستان رازی زندگی می‌کنند. حال و روزشان خوب نیست.

مرگ تلخ پسر 6ساله در بوستان رازی (+عکس)

عموی داغدیده امیرعلی می‌گوید: برادرم علاوه‌بر امیرعلی شش‌ساله، دختری هشت‌ساله دارد. خانه من و برادرم حوالی همین بوستان رازی است. آن شب برادرم سر کار بود و من، بچه‌ها را به بوستان آوردم. آنها مشغول دوچرخه‌سواری بودند و حواسم به آنها بود. ناگهان صدای کمک‌خواهی شنیدیم. صدا از فضای سبز نزدیک وسایل بازی می‌آمد و کودکی در فضای سبز افتاده بود و دو نفر در حال احیای او بودند. از روی دوچرخه فهمیدم برادرزاده‌ام است. مردان غریبه داشتند او را احیا می‌کردند. یکی از افراد حاضر در آنجا می‌گفت برادزاده‌ام گربه دیده و سمت او می‌رفته که دستش را به تیر روشنایی گرفته و دچار برق‌ گرفتگی شده است.

معصومه ملکی - حوادث روزنامه جام جم

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها