jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۵۴۰   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۱۶

عضو دفتر سیاسی حماس گفت: صهیونیستها قصد دارند در قدس اشغالی راهپیمایی پرچم را برگزار کنند و این نشان می دهد که آنها از درس های نبرد «شمشیر قدس» عبرت نگرفته اند.

به گزارش جام جم آنلاین، «غازی حمد» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس سخنانی را در خصوص تصمیم رژیم صهیونیستی برای برگزاری راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: رژیم صهیونیستی با برگزاری راهپیمایی پرچم قصد دارد وارد یک ماجراجویی جدید شود. ما به رژیم صهیونیستی درباره برگزاری این راهپیمایی به شدت هشدار می‌دهیم.

این عضو جنبش مقاومت اسلامی حماس افزود: به نظر می‌رسد که صهیونیست‌ها از درس‌های نبرد شمشیر قدس عبرت نگرفته اند و همچنان همان مسیر سابق را ادامه می‌دهند بنابراین، مقاومت آماده است تا درس‌های سخت‌تری به صهیونیست‌ها بدهد.

گفتنی است، پیشتر اعلام شد که پلیس رژیم صهیونیستی با برگزاری راهپیمایی پرچم توسط شهرک نشینان صهیونیست در قدس اشغالی موافقت کرده است. گروه‌های مقاومت فلسطین در این زمینه به مقامات رژیم صهیونیستی هشدار جدی داده اند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر